Şevval Şahin’in 23’üncü yaş partisi!

Şevval Şahin, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Murat Kazancıoğlu ile ekrana gelmişti. Sürpriz bir ilişkiye süregelen ikili, ilk kez objektiflere yakalanmıştı. El ele Bebek sokaklarında dolaşan Murat Kazancıoğlu ve Şevval Şahin, kameraları fark edince ürkü olmuştu.
Görüntülendikleri anda birbirlerinin ellerini bırakmayı yeğleyen çift, kısa süre konuştuktan sonrasında bir mekana yönelmişti. Şahin ve Kazancıoğlu, basın mensuplarının “Hayırlı olsun” sözlerini, “Teşekkürler” diye cevaplandıktan sonrasında koşar adım mekana giriş yapmıştı.
 
Şahin, sonrasında ise Arnavutköy’de yürüyüş yaparken kameralara yansımıştı. Kazancıoğlu’nun ailesinin kendisini istemediği haberleri hatırlatılan tescilli güzel, şaşkınlıkla, “Her şey yolunda, o şekilde bir şey yok. Haberi de görmedim ayrıca, nereden çıktı?” diye konuşmuştu. İlişkinin iyi mi ilerlediği sorularına Şahin, “Süper, dört dörtlük” diye yanıt vermişti.
Hususi yaşamının yanı sıra toplumsal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündem olan tescilli güzel, 408 bin takip edeni bulunan Instagram hesabından yayınladığı yeni kareleriyle gene adından söz ettirmeyi başardı.
Geçtiğimiz günlerde 23’üncü yaşına giren ve doğum günü partisi için derin dekolteli, renkli elbisesiyle objektif karşısına geçen meşhur isim, fit halini gözler önüne serdiği karelerini peş peşe paylaşarak; “Peri kızı ya da elf şeklinde hissettim” notunu yazdı.
Şahin’in kısa sürede binlerce beğeni alan karelerine; “Elbisenin renklerine bayıldım”, “Zirve tek kişiliktir” ve “İyi ki doğdun güzellik” şeklinde yorumlar yazıldı. Öte taraftan Şevval Şahin, seyirci olarak katılmış olduğu Nihan Peker defilesinde köy okullarına yardımda bulunmuş olduğu söylemiş ve şu şekilde konuştu:
“İşlerimle uğraşıyorum, bir süredir İstanbul’dayım. Güzel birkaç proje var, onları değerlendiriyorum ve burada olmaktan keyif duyuyorum. Yardımda bulunduğum bölgelere gidemedim, kitap yolladım fakat nisan ayında Mardin’e gidip orada kütüphane yaptırmak isterim.”

Son Dakika Haberler