Hasret Yıldız, İstanbul’a döndü! – Son Dakika Magazin Haberleri

Geçtiğimiz sürem Kanal D ekranlarında gösterilen ‘Konuştukça’ programının sunuculuğunu icra eden Hasret Yıldız, geçtiğimiz aylarda Klass Ödülleri Gala Seremonisi’ne katılmıştı. Yıldız, adam evlatlarının anneyi kıskandığını belirterek, 15 yaşındaki oğlu Demir Serter’le yaşamış olduğu bir vakası anlatmıştı. 
Hasret Yıldız, “Dostlar bu benim normale dönmüş halim. İnanın tanıyamazdınız, kapkaraydım. Hatta bu akşam bu elbiseyi giymeden ilkin oğlum görmüş oldu, ‘Bu giysiyle gidemezsin, fazlaca açık’ dedi. İnan giydim ve kaçtım. Adam evladı annesini imreniyor fakat kıyafetim düzgüsel” şeklinde konuşmuştu.
 
Yaz başı sezonu Bodrum’da açan Hasret Yıldız, sahilde objektiflere takılmıştı. Plajda yakın arkadaşları Emine Ün ve İlgi Gövsa ile beraber güneşlenerek söyleşi eden başarıya ulaşmış manken, Bodrum’un bunaltıcı sıcağına daha çok dayanamayarak kendini denize atmıştı. Denizde dostlarıyla beraber keyifli anlamış olur geçiren Hasret Yıldız, fit fiziğiyle de genç mankenlere taş çıkardı, tüm bakışları üstünde toplamıştı. İlerleyen günlerde gene Bodrum’da görüntülenen Yıldız, şezlongda uzanarak güneşlenmişti. Bir ara yanında getirmiş olduğu kitabı çıkaran meşhur isim, bir saat süresince kitap okumuştu. Yıldız’ın tadı yerindeydi.
Bodrum’daki tatiline devam eden güzel sunucu Hasret Yıldız, yeni yaşına Azka Otel’de girmişti. Azka Otel’in beachinde güneşlenen Yıldız’a, Azka Otel mensubu tarafınca çalgı ve davulla beraber pastayla doğum günü sürprizi yapılmıştı.
Doğum günü için hazırlanan sürpriz pastayı oğlu Demir ile kesen Yıldız, “Bu güzel organizasyon için ve organizasyonda alın teri döken her insana teşekkür ederim” ifadelerini kullanmıştı.
 
Sonbaharın gelişiyle tatilini bitiren Hasret Yıldız, önceki gün Nişantaşı City’s de görüntülendi. Ayaküstü basın mensuplarıyla söyleşi eden Yıldız, tam bir Eda Ece hayranı bulunduğunu söylemiş oldu. Meşhur sunucu, “Tam bir Eda Ece hayranıyım. Pazartesi akşamları tüm işlerimi iptal edip, soluğu tv başlangıcında alıyorum. Oldukca seviyorum Eda’yı. Eda’nın oynadığı dizideki yapmış olduğu replikle bayılıyorum” dedi. 
Yaz süresince Bodrum’da bulunduğunu ve daha yeni istanbul’a geldiğini söyleyen Hasret Yıldız, “Uzun bir aradan sonrasında İstanbul’a geldim. Adapte olmaya çalışıyorum. Güzelim Bodrum’u bırakıp geldim. Havalarda soğumuş, bu yıl son kez şort giyeceğim galiba” diye konuştu.

Son Dakika Haberler